HUĞLU VEYRON SENTETİK YARI OTOMATİK AV TÜFEĞİ

16.450 TL

Stok kodu: VEYRON-SENTETIK Kategoriler:

Yasa gereği bu ürünün satışı website üzerinden yapılamamaktadır.

Özellikler
Marka: Huğlu
Model: Veyron Sentetik
Çalışma Sistemi: Gazlı / Yarı Otomatik
Kalibre: 12
Gövde: 7075 Alüminyum
Namlu: 4140 Çelik / EX Bore Namlu
Namlu Uzunlukları: 66 / 71 / 76 cm
Fişek Yatağı: 76 mm / 3″ Magnum
Kapasite: 4+1
Şok: Mobil | 7 cm Active / 5 Adet
Nişangah: Fiber Optik Arpacık
Dipçik & El Kundağı: Sentetik
Ağırlık: 3,2 kg
Üretim Yeri: Konya
Üretici: Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi

Fast GP / Çift Pistonlu Yeni Gazlı Sistem
Geliştirilmiş çift pistonlu gazlı sistemi sayesinde, sıradan gazlı sistem yarı otomatik tüfeklerle karşılaştırıldığında; Veyron çok daha hızlı çalışan bir mekanizmaya ve daha az temizlik gerektiren bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla Veyron, gazlı tüfeklerin en olumsuz yönü olan temizlik ihtiyacını en aza indirirken, atıcıya hızlı bir mekanizma ile atış yapmanın keyfini yaşatır.
(Hafif veya ağır dolu fişekler için iki adet piston bulunmaktadır)

Hammer Locking / Horoz Kilit Sistemi
Huğlu tarafından geliştirilen ve patent bekleme sürecinde olan bu sistem, hızlı ve seri atışları seven atıcıların karşılaşabileceği büyük bir sorunu ortadan kaldırıyor. Parmaklarınız tüfeğinizden bile hızlıysa ve tetiği atış esnasından mekanizma henüz yerine oturmadan istemsiz bir şekilde çekiyorsanız, Horoz Kilit Sistemi horozun düşmesini engeller ve bu sayede bir sonraki atışı kaçırmazsınız.

EX Bore Namlu
18,75’lik namlu iç çapı sayesinde uzak mesafelerde av yapabilme ve daha iyi grupman yapabilme kabiliyetine sahip olacaksınız. Renova modeliyle zaten kendini ispatlamış olan bu namlu tipi Veyron’u kolaylıkla rakiplerinden avantajlı bir konuma getiriyor.

Slight Force Koniklik
Geliştirilmiş bu namluda, fişek yatağından sonra başlayan konik bölüm uzatılmış ve bu sayede hem namlu şahlanması hem de hissedilen geri tepme azaltılmıştır. Ex-Bore namluya ilave olarak, Veyron’a eklenen bu özellik, avda sizi yormadan daha istikrarlı atışlar yapmanızı sağlıyor.

Active Mobil Şok
7 cm uzunluğa sahip bu şoklar grupman verimliliğinizi arttırıyor ve avlarınızda sizlere önemli avantajlar sağlıyor.
Veyron’la birlikte gelen uzatma tırtıklı full şok sayesinde atışlarınız ekstra performans kazanıyor.

Soft Impact Dipçik
Tüfek sahibi için konforlu bir atış sırrının geri tepmenin şiddetinde yattığını biliyoruz. Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi mühendisleri tepme şiddetini en az olarak hissetmeniz için, özel bileşenlerden oluşan bir dipçik tabanı geliştirmiştir. Bu taban hem tepme şiddetini sönümlüyor hem de tüfeği omuzlamayı kolay bir hale getiriyor. Aynı zamanda toplam 3 farklı ebatlarda gelen dipçik tabanları, tüfeğinizde tetik çekme boyunun değiştirilebilmesine imkan sağlıyor.

Alüminyum Tetik Muhafazası
Veyron’da her ayrıntı en kaliteli bileşenlerden özen gösterilerek üretilmiştir. Tetik grubunun iskeletini oluşturan tetik muhafazasını diğer tüm yarı otomatik modellerde olduğu gibi tamamen alüminyum malzemeden talaşlı imalat ile üretilmiştir ve bu sayede uzun yıllar geçsede tetik grubunda oluşabilecek deformasyonlar minimuma indirilmiştir.

Tetik Ağırlığı
Sadece 2,3 kg olan tetik çekme ağırlığı, tetiği çektiğiniz anda hedefte kalmanız için size büyük bir avantaj sağlıyor.

Açı Ayar Pulları
Hayatınıza değer katan birçok şey gibi artık tüfeğinizi de özelleştirebilirsiniz. Kundağı kendi ölçülerinize göre (aşağı, yukarı, sağa, sola) ayarlama imkanı veren pullar tüfeğinizle sizi bir bütün hale getirecek.

Marka

Huglu

Değerlendirmeler

Clear filters

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.