HUĞLU RENOVA SENTETİK YARI OTOMATİK AV TÜFEĞİ

16.150 TL

Stok kodu: RENOVA-SENTETİK Kategoriler:

Yasa gereği bu ürünün satışı website üzerinden yapılamamaktadır.

 • Özellikler
  Marka: Huğlu
  Model: Renova Sentetik
  Çalışma Sistemi: Kinetik / Yarı Otomatik
  Kalibre: 12
  Namlu Boyu: 66 / 71 cm
  Fişek Yatağı: 76 mm / 3″ Magnum
  Şok: Mobil / 5 Adet
  Kapasite: 4+1
  Nişangah: Fiber Optik Arpacık
  Dipçik & El Kundağı: Sentetik
  Ağırlık: 3 kg
  Üretim Yeri: Konya
  Üretici: Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi
 • Diğer Özellikler
  Şahlanmayı Azaltan Özel Sistem
  Rakiplerine Göre Oldukça Hafif
  Düşük Gramajlarda Mükemmel Çalışma
  Daha Hızlı Çalışabilen Özel Kinetik Mekanizma Sistemi
 • Renova yarı otomatik av tüfeğini daha yakından tanımanız için özelliklerini ve teknolojilerini aşağıda detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

  Inertia Sistem
  Huğlu Renova, geliştirilmiş ve güçlendirilmiş Inertia sistem mekanizması sayesinde, düşük ve yüksek dolu av veya atış fişeklerinde maksimum performansı sağlayan mekanizması sayesinde sizlere keyifli atışlar sunuyor.

 • Slight Force Koniklik
  Geliştirilmiş bu namluda, fişek yatağından sonra başlayan konik bölüm uzatılmış ve bu sayede hem namlu şahlanması hem de hissedilen geri tepme azaltılmıştır. Ex-Bore namluya ilave olarak, Renova’ya eklenen bu özellik, avda sizi yormadan daha istikrarlı atışlar yapmanızı sağlıyor.
 • Soft Impact Dipçik
  Tüfek sahibi için konforlu bir atış sırrının geri tepmenin şiddetinde yattığı bir gerçektir. Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi mühendisleri tepme şiddetini en az olarak hissetmeniz için, özel bileşenlerden oluşan bir dipçik tabanı geliştirmiştir. Bu taban hem tepme şiddetini sönümlüyor hem de tüfeği omuzlamayı kolay bir hale getiriyor.
 • Açı Ayar Pulları
  Hayatınıza değer katan birçok şey gibi artık tüfeğinizi de özelleştirebilirsiniz. Kundağı kendi ölçülerinize göre (aşağı, yukarı, sağa, sola) ayarlama imkanı veren pullar tüfeğinizle sizi bir bütün hale getirecek.
 • Geliştirilmiş Yan Düğme
  Uzatılmış yapısı sayesinde kazandığı moment kuvvetiyle, daha az güç sarf ederek ve zorlanmadan düşürmenizi sağlayan yan düğme
 • Yenilenmiş Fişek Düşürücü
  Bulunduğu yer ve yapısı tamamen değişen fişek düşürücü, Renova ile artık çok daha kullanışlı hale geliyor.
 • Alüminyum Tetik Muhafazası
  Renova’da her ayrıntı en kaliteli bileşenlerden özen gösterilerek üretilmiştir. Tetik grubunun iskeletini oluşturan tetik muhafazasını diğer tüm yarı otomatik modellerde olduğu gibi tamamen alüminyum malzemeden talaşlı imalat ile üretilmiştir ve bu sayede uzun yıllar geçsede tetik grubunda oluşabilecek deformasyonlar minimuma indirilmiştir.
 • EX Bore Namlu
  18,75’lik namlu iç çapı sayesinde uzak mesafelerde av yapabilme ve daha iyi grupman yapabilme kabiliyetine sahip olacaksınız. GT1 modeliyle zaten kendini ispatlamış olan bu namlu tipi Renova’yı kolaylıkla rakiplerinden avantajlı bir konuma getirmektedir.
 • Active Mobil Şok
  7 santimetre uzunluğa sahip bu şoklar grupman verimliliğinizi arttırıyor ve avlarınızda sizlere önemli avantajlar sağlıyor.
Marka

Huglu

Değerlendirmeler

Clear filters

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.