ASG BT LISANSLI USW A1 CO2 GBB AIRSOFT TABANCA 19125

10.300 TL

Stok kodu: 19125 Kategoriler:

Yasa gereği bu ürünün satışı website üzerinden yapılamamaktadır.

ASG BT LISANSLI USW A1 CO2 GBB AIRSOFT TABANCA 19125
ActionSportGames’in USW A1’i, Brugger ve Thomet’in devrim niteliğindeki yeni kişisel savunma silahının yüksek kaliteli 1’e 1 6mm Airsoft replikasıdır!

Kolluk kuvvetlerinin ve terörizmle mücadele operasyonlarının değişen taleplerini karşılamak için tasarlanan B&T USW A1, hızlı açılan katlanır dipçiği ve optik montajı sayesinde geleneksel örneklerine göre daha uzun mesafelerde nişan almak için kullanılabilen yarı otomatik bir tabancadır.

Bu fantastik 6 mm airsoft versiyonu, her şekilde orijinaline sadık kalır. Keskin yarı otomatik gaz blowback etkisinden tutun; metal sürgü ve gövdesine kadar bir tasarım harikası olan USW A1’in, kontürlü ve tırtıklı sürgüsü ve ergonomik kauçuk kaplı kabzası sayesinde en nemli koşullarda bile kolayca tutulur ve çalıştırılır.

USW A1, el fenerleri, lazerler veya diğer aksesuarlar için üstte ve altta 20 mm’lik bir raylı (pistonsuz!) optik ray montajı ile tamamen özelleştirilebilir. Tracerların veya extender gibi aksesuarların USW A1’e takılmasına imkan veren 14 mm dış namlu tabancanın artısıdır.

USW A1’i bir PDW olarak kullanmak için, katlanır dipçiği kolayca açılır ve kilitlenir.
USW A1 ayrıca, CO2 gücüyle çoğu BB ağırlığını kaldırabilen ve harika bir atış deneyimi için tamamen ayarlanabilir bir hop up ünitesine sahiptir.
Co2 ile çalışan 26 BB şarjör ile birlikte verilen USW A1, Cz75, Sp-01 ve Shadow 2 şarjörleriyle de uyumludur, ayrıca USW A1’e 50 BB’lik yuvarlak uzatılmış şarjörler de takılabilir (ayrıca edinilebilir)

Marka

Asg

Değerlendirmeler

Clear filters

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.